KONST / Litografier / Färglitografi 14177443
nr 1417 7443
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 197/350. Färglitografi. Bladets mått: 65x50cm, oramat löst blad
måndag 6 september 2021
kl 19:37:13
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson